George Bush s-a antrenat cu fetele
Preşedintele SUA, George Bush (foto), a vizionat un antrenament al echipelor naţionale feminine de volei pe plajă. Şeful statului american a plătit pentru a merge la Complexul Chaoyang, acolo
Preşedintele SUA, George Bush (foto), a vizionat un antrenament al echipelor naţionale feminine de volei pe plajă. Şeful statului american a plătit pentru a merge la Complexul Chaoyang, acolo unde se pregătesc sportivele din SUA.
Timp de mai bine de 90 de minute, Bush a stat de vorbă cu jucătoarele sau a schimbat câteva pase pe nisip cu câteva dintre componentele selecţionatei de volei pe plajă a Statelor Unite. Campioana olimpică Misty May-Treanor a declarat că vizita oficialului a surprins-o plăcut şi că nu se aştepta la un asemenea gest.





















































