Fotbal la TV
0Tunisia - Camerun Cupa Africii pe Naţiuni, Eurosport, reluare, ora 11.30 Camerunul lui Eto'o se află într-o formă de zile mari, reuşind să marcheze zece goluri în cele trei jocuri
Tunisia - Camerun
Cupa Africii pe Naţiuni, Eurosport, reluare, ora 11.30
Camerunul lui Eto'o se află într-o formă de zile mari, reuşind să marcheze zece goluri în cele trei jocuri din grupe. În schimb, Tunisia este mai degrabă o formaţie defensivă, reuşind să înscrie cinci goluri şi să primească trei, în jocul din grupe. La casele de pariuri, Camerun are o cotă de 1.95 la victorie, în timp ce adversarii au primit 3.60.
Schalke - Stuttgart
Bundesliga I,
Sport Klub, reluare, ora 14.45
Marica&Co. au o misiune dificilă în jocul cu Schalke, gazdele evoluând foarte bine pe teren propriu, unde au obţinut şase victorii şi trei egaluri în 10 partide. Campioana, în schimb, evoluează extrem de slab afară înregistrând două victorii şi şapte înfrângeri în nouă jocuri.























































