FOTBAL: Argăseală:" "Suporterii mă înjură din dragoste!"
0Preşedintele Stelei nu este supărat pe suporteri deoarece ei se manifestă aşa din prea multă dragoste pentru echipă. Argăseală spune că fanii din Ghencea sunt o parte din familia lui şi nu se poate supăra pe ei.
"Nu sunt supărat pe suporteri, eu nu pot să fiu supărat niciodată pe suporteri. Ăsta este punctul lor de vedere, ăsta este comportamentul lor, dar eu nu pot să fiu niciodată supărat pe un suporter. Eu cu situaţia asta înţeleg mult mai bine dragostea pentru Steaua. Eu nu pot să fiu supărat pe ei indiferent ce fac. Ei fac parte din familia asta şi o fac din dragoste. Sunt convins că ei acum o să înţeleagă, Steaua jucând foarte bine, că o să trebuiască să susţină echipa. Ăsta este un adevărat suporter", a spus Valeriu Argăseală.























































