Florin Costea mai stă două luni la recuperare în Olanda
0
Florin Costea s-a accidentat la meciul cu Poli Iaşi
Atacantul Craiovei a suferit o ruptură de ligamente încrucişate şi colaterale în luna martie a acestui an
"Mai stau în Olanda până spre finalul lunii septembrie. Abia aştept să revin lângă băieţi! Îmi este dor să joc fotbal!", a spus Florin Costea pentru editie.ro.
Atacantul s-a accidentat în luna martie a acestui an în timpul unui meci cu Poli Iaşi.























































