Fiul cel mic al lui Beckham pentru a treia oara la spital in doua luni

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fiul cel mic al mijlocasului echipei Real Madrid, David Beckham, a fost dus la spital, vineri, pentru a treia oara in doua luni, dupa ce a cazut in noua resedinta din Madrid a familiei Beckham,

Fiul cel mic al mijlocasului echipei Real Madrid, David Beckham, a fost dus la spital, vineri, pentru a treia oara in doua luni, dupa ce a cazut in noua resedinta din Madrid a familiei Beckham, informeaza cotidianul "The Sun". Potrivit publicatiei citate, Romeo Beckham, in varsta de un an, a fost transportat la spital de tatal sau, el avand nevoie de doua puncte de sutura la cap. Un prieten al cuplului Beckham a declarat ca Romeo s-a ranit aproape in acelasi loc in care s-a accidentat in urma cu doua luni, cand a primit, de asemenea, ingrijiri medicale. In luna octombrie, fiul cel mic al cuplului Beckham a fost transportat la un spital din Anglia, pentru ca i s-a facut rau. Cei doi baieti ai internationalului englez, Romeo si Brooklyn, au revenit recent in Spania, impreuna cu mama lui Beckham, dupa o scurta perioada petrecuta cu Victoria, la resedinta din Anglia a cuplului. Victoria Beckham a ramas in Anglia, pentru a inregistra un nou material discografic.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite