Dragomir: "MM Stoica şi Borcea pot să se înjure"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat că nu-l va chema la Comisia de Disciplină pe Mihai Stoica. "Păi, de ce să vină? Fără declaraţiile astea hazlii, nici fotbalul n-ar fi atât de

Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat că nu-l va chema la Comisia de Disciplină pe Mihai Stoica. "Păi, de ce să vină? Fără declaraţiile astea hazlii, nici fotbalul n-ar fi atât de frumos. Să se bată, să se înjure şi atunci o să-i chem la comisie. Păi, se bat ei, artişti mari din alte domenii, dar ăştia din fotbal...", a declarat Dragomir. (C.P.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite