Dorinel: "Nu mi-a picat bine înfrângerea cu Jiul"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Managerul general al lui FC Argeş, Dorinel Munteanu, a declarat că echipa sa putea obţine trei puncte în faţa Jiului (0-1), dacă avea în teren cinci jucători, precum argentinianul Bazzi, şi

Managerul general al lui FC Argeş, Dorinel Munteanu, a declarat că echipa sa putea obţine trei puncte în faţa Jiului (0-1), dacă avea în teren cinci jucători, precum argentinianul Bazzi, şi le-a cerut elevilor săi să-i facă cadou de Moş Nicolae o victorie la Timişoara. "Nu mi-a picat bine înfrângerea cu Jiul. Prea mulţi jucători au jucat slab. Dacă aveam în teren cinci jucători ca Bazzi, câştigam doar cu ei. Vreau şi eu o victorie cadou, de Moş Nicolae. Chiar dacă jucătorii lui Poli evoluează bine pe teren propriu, îmi doresc să câştigăm în faţa lor", a spus Munteanu, care, în aceste zile, testează doi fotbalişti din Republica Moldova, un mijlocaş de 31 de ani şi un atacant în vârstă de 24 de ani. (B.P.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite