Dorinel: "Nu mi-a picat bine înfrângerea cu Jiul"
0Managerul general al lui FC Argeş, Dorinel Munteanu, a declarat că echipa sa putea obţine trei puncte în faţa Jiului (0-1), dacă avea în teren cinci jucători, precum argentinianul Bazzi, şi
Managerul general al lui FC Argeş, Dorinel Munteanu, a declarat că echipa sa putea obţine trei puncte în faţa Jiului (0-1), dacă avea în teren cinci jucători, precum argentinianul Bazzi, şi le-a cerut elevilor săi să-i facă cadou de Moş Nicolae o victorie la Timişoara. "Nu mi-a picat bine înfrângerea cu Jiul. Prea mulţi jucători au jucat slab. Dacă aveam în teren cinci jucători ca Bazzi, câştigam doar cu ei. Vreau şi eu o victorie cadou, de Moş Nicolae. Chiar dacă jucătorii lui Poli evoluează bine pe teren propriu, îmi doresc să câştigăm în faţa lor", a spus Munteanu, care, în aceste zile, testează doi fotbalişti din Republica Moldova, un mijlocaş de 31 de ani şi un atacant în vârstă de 24 de ani. (B.P.)























































