Dinu Gheorge nu este primit cu braţele deschise la Dinamo
0Deşi nici nu a apucat să accepte un post în conducerea clubului din "Ştefan cel Mare", oficialul Braşovului are deja contestatari. Vasile Turcu nu vede cu ochi buni cooptarea celui poreclit "Vamă" la Dinamo.
"Va bateti joc de mine? Ce sa caute Dinu la Dinamo? In functie executiva nu vine. Pai ce, sa se calce pe bombeu cu Borcea? Si Cristi ce sa mai faca in cazul asta? Nu exista nici un plan. Asta astept si eu, sa vad o strategie, sa stiu daca mai ramin sa investesc sau daca plec. Sint patru cluburi in Liga 1 care trag de mine, sa ma duc sa investesc la ei. Si asta o sa fac daca la Dinamo nu se doreste schimbarea. Eu vreau sa continuu sa investesc in fotbal, sa demonstrez ca am invatat ceva in ultimii ani, si din lucrurile bune si din greseli", a declarat Vasile Turcu pentru fcdb.ro.























































