Dinamoviştii vor să-l învingă pe Andone

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Ioan Andone
Ioan Andone

Roş-albii spun că în meciul direct dintre Dinamo şi Rapid, vor să câştige în faţa lui Andone chiar dacă "Fălcosul" este recunoscut ca un mare dinamovist. 

Andrei Mărgăritescu, jucătorul crescut de Andone:  "Am fost suprins de decizia luată de nea Ando, dar îl înţeleg, el este un profesionist şi îli face treaba foarte bine la orice echipă lucrează. Dar, în acest caz, nu pot să-i urez baftă, nu am cum să ţin cu el. Dacă o să pot chiar şa vrea în meciul cu rapid să dau două goluri".

Cornel Ţălnar, fostul coleg al lui Andone la DInamo: "Îi urez baftă, bineneţels între ghilimele. E un antrenor bun şi sunt sigur că va rezolva problemelor celor de la Rapid".

Florin Prunea, manager sportiv Dinamo: "E benefic pentru Rapid că a venit Andone. Nu pot să-i urez succes. Oricum, Andone e un mare dinamovist".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite