Coman: "Mi-aş dori să rămână toţi portarii"
0Titularul postului de portar de la Rapid îşi doreşte, în continuare, să fie coleg cu Bornescu.
Giuleştenii au efectuat în această dimineaţă vizita medicală. Cu această ocazie. Dani Coman a spus că speră ca Bornescu să rămână în Giuleşti.
"Mă bucur că Răzvan a revenit la Rapid. sper să depăşim performanţele anterioare, să luăm Cupa şi campionatul sezonul viitor. Mi-aş dori să rămână toţi portarii, cel mai bun să apere. Important e ca echipa să câştige. Nu e important dacă eu sunt pe bancă sau în teren." a spus Coman, conform prosport.























































