Coman: "Mi-aş dori să rămână toţi portarii"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Titularul postului de portar de la Rapid îşi doreşte, în continuare, să fie coleg cu Bornescu.

Giuleştenii au efectuat în această dimineaţă vizita medicală. Cu această ocazie. Dani Coman a spus că speră ca Bornescu să rămână în Giuleşti.

"Mă bucur că Răzvan a revenit la Rapid. sper să depăşim performanţele anterioare, să luăm Cupa şi campionatul sezonul viitor. Mi-aş dori să rămână toţi portarii, cel mai bun să apere. Important e ca echipa să câştige. Nu e important dacă eu sunt pe bancă sau în teren." a spus Coman, conform prosport.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite