Carlos a jucat cu un deget fracturat

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Portarul Stelei a declarat publicaţiei "Mais Futebol" că a jucat cu un deget fracturat. "Am reuşit să nu primesc gol, dar am jucat cu un deget fracturat 25 de minute. S-a întâmplat în urma unui

Portarul Stelei a declarat publicaţiei "Mais Futebol" că a jucat cu un deget fracturat. "Am reuşit să nu primesc gol, dar am jucat cu un deget fracturat 25 de minute. S-a întâmplat în urma unui duel cu un adversar. La început nu am simţit nimic, dar mi-am dat seama că era ceva rău deoarece degetul era moale. Când am vrut să-l mişc, am simţit o pocnitură. Până la urmă am pus degetul la loc", a spus portarul portughez, care consideră calificarea în semifinale drept cea mai bună performanţă a carierei sale: "Este o sărbătoare enormă. Toată lumea a fost pe străzi, deoarece Steaua are cinci milioane de suporteri. În Portugalia nu aveţi nici cea mai mică idee de euforia de aici".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite