Carlos a jucat cu un deget fracturat
0Portarul Stelei a declarat publicaţiei "Mais Futebol" că a jucat cu un deget fracturat. "Am reuşit să nu primesc gol, dar am jucat cu un deget fracturat 25 de minute. S-a întâmplat în urma unui
Portarul Stelei a declarat publicaţiei "Mais Futebol" că a jucat cu un deget fracturat. "Am reuşit să nu primesc gol, dar am jucat cu un deget fracturat 25 de minute. S-a întâmplat în urma unui duel cu un adversar. La început nu am simţit nimic, dar mi-am dat seama că era ceva rău deoarece degetul era moale. Când am vrut să-l mişc, am simţit o pocnitură. Până la urmă am pus degetul la loc", a spus portarul portughez, care consideră calificarea în semifinale drept cea mai bună performanţă a carierei sale: "Este o sărbătoare enormă. Toată lumea a fost pe străzi, deoarece Steaua are cinci milioane de suporteri. În Portugalia nu aveţi nici cea mai mică idee de euforia de aici".























































