Adailton: "Va fi dificil cu Dinamo dar avem şansa noastră"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Adailton a reuşit o "dublă" cu Oţelul Galaţi şi spune că echipa sa îi poate învinge duminică pe roş-albii.

 “Din ce am urmărit la televizor, mi-am dat seama că Dinamo este o echipă cu tradiţie, care are jucători valoroşi. Dacă stai pe primul loc în Liga I înseamnă că ai calităţi. Va fi un joc dificil, însă avem şansa noastră”.

Atacantul a vorbit şi despre perioada în care a evoluat alături de Mutu la Verona: “Când ai asemenea jucători alături de tine, precum Adrian Mutu, tot timpul va fi bine. Este un fotbalist cu reale calităţi şi m-am simţit bine alături de el”.


Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite