15 din 18 echipe din Liga I pleacă în Antalya!
0Doar trei formaţii din campionatul intern nu se vor antrena în Turcia. Iată programul echipelor din Liga I şi amicalele liderului Dinamo şi a celor din Ghencea.
Dinamo
- reunire: 9 ianuarie
- cantonamente: Săftica (10-15 ianuarie), Antalya (21 ianuarie-1 februarie, 4-15 februarie)
CFR Cluj
- reunire: 12 ianuarie
- cantonamente: Antalya (15-29 ianurie, 3-15 februarie)
Rapid
- reunire: 15 ianuarie
- cantonamente: Antalya (23 ianuarie-2 februarie, 7-17 februarie)
Steaua
- reunire: 9 ianuarie
- cantonamente: Poiana Braşov (13-20 ianuarie), Antalya (24 ianuarie-9 februarie)
Oţelul
-reunire: 9 ianuarie
- cantonamente: Poiana Braşov (15-22 ianuarie), Cipru (25 ianuarie-3 februarie), Spania (7-16 februarie)
Pandurii
- reunire: 11 ianuarie
- cantonamente: Antalya (17-27 ianuarie, 3-15 februarie)
FC Vaslui
- reunire: 15 ianurie
- cantonament: Antalya (18 ianuarie-1 februarie)
"U" Cluj
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Antalya (21 ianuarie-9 februarie)
Astra
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Antalya (5-18 februarie)
Ceahlăul
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Novara (28 ianuarie-11 februarie)
Gaz Metan
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Antalya (26 ianuarie-10 februarie)
FC Braşov
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Antalya (26 ianuarie-15 februarie)
Petrolul
- reunire: 5 ianuarie
- cantonamente: Predeal (9-21 ianuarie), Antalya (26 ianuarie-15 februarie)
Voinţa Sibiu
- reunire: 9 ianuarie
- cantonament: Antalya (21 ianuarie-8 februarie)
FCM Tg. Mureş
- reunire: 12 ianuarie
- cantonament: Antalya (20-30 ianuarie)
Sportul
- reunire: 10 ianuarie
- cantonamente: Izvorani (16-23 ianuarie), Antalya (25 ianuarie-12 februarie)
Concordia
- reunire: 5 ianuarie
- cantonamente: Izvorani (5-13 ianuarie), Antalya (13-27 ianuarie)
CS Mioveni
- reunire: 16 ianuarie
- cantonament: Sinaia (30 ianuarie-13 februarie)
Amicale Dinamo
28 ianuarie: Dinamo-SV Ried (Austria, locul 2)
31 ianuarie: Dinamo-Karpatî Lvov (Ucraina, locul 13)
06 februarie: Dinamo - Zimbru (Moldova, locul 3)-Cupa Taurus
08 februarie: Dinamo - învingătoarea / învinsa ŢSKA Sofia (Bulgaria, locul 2) - FK Buducnost Podgorica (Muntenegru, locul 1) - cupa Taurus
10 februarie: Dinamo - Ludogorets (Bulgaria, locul 1)
12 februarie: Dinamo - Videoton (Ungaria, locul 3)
14 februarie: Dinamo - Steaua Roşie (Serbia, locul 2)
Amicale Steaua
31 ianuarie. Steaua-Legia Varşovia
3 februarie: Steaua-Dinamo Minsk
5 ferbuarie: Steaua-Kuban Krasnodar