Kelly Osbourne este speriată că s-ar putea îmbolnăvi de cancer
0Într-un interviu acordat în emisiunea "The Talk Show", faimoasa fiică a lui Ozzy Osbourne a declarat că este convinsă că va face cancer.
Mama lui Kelly, Sharon, a suferit de cancer la colon, de care s-a vindecat ulterior, motiv pentru care fiica ei trăieşte cu această frică.
"Sunt convinsă că o să fac cancer. Merg la medic cel puţin odată pe săptămână ca să îmi fac injecţii cu vitamina B12. B12 ajută ca întărirea sistemului mimunitar şi te menţine sănătos" a declarat Kelly, potrivit Showbizspy.
Kelly a vorbit şi despre mama ei şi despre felul în care aceasta a reuşit să cucerească boala.
"Mama este o persoană foarte puternică. A trecut prin multe" a spus Kelly.























































