George Clooney: "Mã simt singur"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
George Clooney: "Mã simt singur"
George Clooney: "Mã simt singur"

George Clooney, vedeta Hollywood-ianã, a recunoscut cã se simte “teribil de singur” în relaţiile sale cu sexul opus.

“Am avut câteva relaţii reuşite şi altele mai puţin, însã au fost unele în care m-am simţit teribil de singur. Doar pentru cã eşti cu cineva nu înseamnã cã eşti fericit sau împlinit”, a declarat actorul publicaţiei britanice The Telegraph.

Clooney este prezent pentru câteva zile la Londra pentru a promova trei filme: comedia romantica “Up In The Air”, “Roald Dahl's The Fantastic Mr Fox” şi o satiră despre CIA “The Men Who Stare At Goats”.

Cea mai recentã iubitã a lui Clooney este prezentatoarea TV, italianca Elisabetta Canalis.

Citiţi pe adevarul.it şi adevarul.es care sunt celelalte femei din viaţa actorului George Clooney.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite