Nati Meir nu mai este dorit în PD
0PD a devenit extrem de reticent cu privire la adeziunea lui Nati Meir, după ce a aflat de dosarele penale pe numele deputatului independent, a declarat, ieri, liderul acestui partid, Emil Boc.
PD a devenit extrem de reticent cu privire la adeziunea lui Nati Meir, după ce a aflat de dosarele penale pe numele deputatului independent, a declarat, ieri, liderul acestui partid, Emil Boc. Preşedintele democrat a explicat că înscrierea fostului consilier al lui Corneliu Vadim Tudor nu a fost de altfel validată de niciun for al PD. "Se pare că este de comun acord această despărţire care nu a avut nicio întâlnire de fapt", a spus Boc, ca reacţie la anunţul deputatului de părăsire a acestei formaţiuni politice. Cu doar 10 zile înainte, Meir îşi face cunoscută opţiunea unilaterală pentru PD.























































