Bătaie pentru votul unui bunic

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Doi veri, unul simpatizant PSD, altul PNG, s-au luat la bătaie într-un bar din localitatea ilfoveană Ştefăneşti pentru că fiecare dintre ei dorea să-şi ducă bunicul la vot. Poliţia a

Doi veri, unul simpatizant PSD, altul PNG, s-au luat la bătaie într-un bar din localitatea ilfoveană Ştefăneşti pentru că fiecare dintre ei dorea să-şi ducă bunicul la vot. Poliţia a intervenit imediat, iar bărbaţii au fost amendaţi. Ei au refuzat să depună plângere unul împotriva celuilalt. Peste 130 de jandarmi şi poliţişti au supravegheat zona pentru ca alegerile să se desfăşoare fără incidente. Ieri, la Stefăneşti, s-a ţinut turul doi al alegerilor locale.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite