Două zile până la închiderea votului în campania „Profesorii cu care Severinul se mândreşte”

0
Publicat:
Ultima actualizare:

„Adevărul” a prezentat lista profesorilor nominalizaţi. Primii cinci dascăli care adună cele mai multe voturi îşi vor prezenta povestea de viaţă

Rămâi cu Ziarul „Adevărul” şi votează-l pe cel care te-a impresionat cel mai tare. Pe 25 ianuarie se opreşte votul, iar cei cinci finalisti vor fi desemnaţi în urma unei medii aritmetice a clasamentului făcut de cititori, juriu de specialitate şi redacţie!

Cele mai multe voturi au fost strânse de Nadina Nicolici, profesor de limba engleză la Colegiul tehnic „Lorin Sălăjan”. Miercuri este ultima zi în care mai poţi vota.

Ziarul „Adevărul” îi caută pe cei mai buni cinci profesori, cei cu care Severinul se mândreşte. Părerea ta contează! Poveştile de viaţă ale celor cinci dascăli care ajung în finală le aflaţi pe turnu-severin.adevarul.ro.