VIDEO Un clujean de 17 ani gonea cu 180 de km/oră pe o şosea din judeţul Giurgiu. S-a lăudat pe Facebook

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Adolescentul de 17 ani la volan FOTO: captură video
Adolescentul de 17 ani la volan FOTO: captură video

Un minor din localitatea clujeană Cuzdrioara a fost filmat în timp ce conducea o maşină cu 180 de kilometri pe oră. El are 17 ani şi s-a lăudat pe Facebook cu „isprava“ sa, deşi cei care i-au comentat la filmuleţ i-au spus că nu e bine ce face.

Cursa făcută de adolescentul de 17 ani a fost filmată pe o şosea din Bolintin Vale, judeţul Giurgiu, în timp ce se afla în vizita la vărul său, potrivit dejeanul.ro.

În filmul de nici două minute se vede cum minorul conduce maşina, iar vărul său, proprietarul masinii, îl filmează şi îl încurajează să calce mai tare pedala de acceleraţie.

Adolescentul s-a lăudat pe Facebook cu ce a făcut. În dreptul imaginilor a scris „Senzaţie majoră cu 180 km/h“. Prietenii săi virtuali i-au scris că „nu e bine“ ce face şi s-ar putea răni.

vitezoman cluj

Mai puteţi citi:

Banca „regelui astfaltului“ a fost spartă la Cluj. Nu s-au furat bani, ci un laptop, un telefon mobil şi un aparat foto

Un instructor auto clujean pregătea cursanţii băut. Şi-a pierdut atestatul, permisul de conducere şi a fost amendat

Cluj-Napoca

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite