Încă o sinucidere în Bucureşti
0Un tânăr de 25 de ani s-a aruncat, ieri, de la fereastra unei uscătorii, aflată la etajul 10 al unui bloc din zona Mihai Bravu. Vecinii l-au găsit zăcând într-o baltă de sânge pe cimentul
Un tânăr de 25 de ani s-a aruncat, ieri, de la fereastra unei uscătorii, aflată la etajul 10 al unui bloc din zona Mihai Bravu. Vecinii l-au găsit zăcând într-o baltă de sânge pe cimentul din faţa blocului şi au sunat la poliţie. Era student la Teologie, iar cunoscuţii îl descriu pe Ovidiu Mihai Cristea drept "un băiat cuminte". Unul dintre vecinii săi şi-a amintit că, marţi seara, tânărul s-a certat cu tatăl lui şi a plecat de acasă. A dormit în uscătorie, iar în jurul orei 11.30, s-a aruncat.























































