Deseară, la cinematograful brăilean „Luna”: „Resident Evil Afterlife”

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Filmul, un horror science-fiction, rulează în această seară de la ora 20.00.

Cea de-a patra parte a francizei "Resident Evil", care are la bază un joc video de succes, recurge pentru prima dată la tehnologia 3D.
Într-o lume bântuită de un virus care îşi transformă victimele în zombi ucigaşi, frumoasa şi invincibila Alice (Milla Jovovich) continuă să caute supravieţuitori în Resident Evil: Viaţa de apoi.
Pe măsură ce bătălia ei cu autorii acestui flagel atinge cote maxime, Alice se trezeşte în faţa unui pericol pe care nu şi l-a închipuit vreodată.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite