Coadă de maşini de peste un kilometru la intrarea în Alba Iulia
0
Circulaţie pe un singur sens pe podul peste Mureş
Pe podul de peste Mureş se circulă pe un singur sens şi s-a format o coadă de maşini mai mare de un kilometru în urma unui accident în apropiere de satul Oarda de Jos.
O şoferiţă care venea de la Sebeş şi se îndrepta spre Alba Iulia a încercat să evite un câine care i-a ieşit în faţă şi a acroşat o cisternă. „În urma impactului maşina femeii a ieşit de pe carosabil şi a plonjat patru metri într-o curbă“ a spus Isabela Kapolnai, inspector la Inspectoratul Judeţean de Poliţie Alba. Nici unul dintre cei implicaţi în acest accident nu a suferit răni grave.























































