Teolog gasit mort in padure, dupa ce a inghitit mai multe medicamente

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un tanar absolvent al Seminarului Teologic din Alba Iulia a fost gasit mort intr-o padure, anchetatorii stabilind ca acesta a inghitit mai multe pastile de Romparkin si Amitriptilina. Potrivit

Un tanar absolvent al Seminarului Teologic din Alba Iulia a fost gasit mort intr-o padure, anchetatorii stabilind ca acesta a inghitit mai multe pastile de Romparkin si Amitriptilina. Potrivit Biroului de Presa al Inspectoratului Judetean de Politie Alba, cadavrul tanarului a fost descoperit in cursul diminetii de vineri, in padurea Poieni, intr-un loc numit Dosul Spinului, in apropierea localitatii Cugir. Langa corpul tanarului au fost gasite o plasa din plastic si doua sticle goale, una dintre ele mirosind puternic a alcool. De asemenea, in apropiere, politistii au gasit doua cutii goale de Romparkin, cinci folii cu cate zece comprimate din acelasi medicament, precum si 15 folii de Amitriptilina. In urma cercetarilor, politistii au stabilit ca sinucigasul se numeste Catalin Cristian Mihaila si este din Cugir, fiind absolvent al Seminarului Teologic. In urma necropsiei s-a stabilit ca tanarul a murit intoxicat cu medicamente.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite