S-a demolat vila de pe pista din Băneasa
0Vila ridicată în apropierea aeroportului Băneasa, care punea în pericol traficul aerian a fost, ieri, demolată. Operaţiunea s-a lăsat aşteptată. Ea trebuia să înceapă încă de marţi de
Vila ridicată în apropierea aeroportului Băneasa, care punea în pericol traficul aerian a fost, ieri, demolată. Operaţiunea s-a lăsat aşteptată. Ea trebuia să înceapă încă de marţi de la prânz, dar abia la miezul nopţii muncitorii au început distrugerea clădirii. Excavatoarele au lucrat toată ziua de ieri. Prezent la faţa locului, primarul din Voluntari, Florin Pandele, a declarat că va demola şi construcţia de lângă vila dărâmată ieri.























































