Relaţii destrămate în "Spitalul de Urgenţă"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

De marţi, la PRO Cinema începe un nou sezon al multipremiatului serial "Spitalul de Urgenţă". Dr. John Carter (Noah Wyle) se întoarce la Chicago. Din nefericire, revenirea nu înseamnă şi

De marţi, la PRO Cinema începe un nou sezon al multipremiatului serial "Spitalul de Urgenţă". Dr. John Carter (Noah Wyle) se întoarce la Chicago. Din nefericire, revenirea nu înseamnă şi continuarea poveştii lui de dragoste. Chiar din primul episod, relaţia lui cu asistenta Abby Lockhart (Maura Tierney, în foto) se destramă şi asta pentru că în timpul petrecut în Cambodgia, Carter a cunoscut-o pe Kem Likasu (Thandie Newton), cu care urmează să aibă un copil...

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite