McDonald's a introdus WC-ul cu cartela
0La McDonald's nu se mai poate intra la WC decat tastand codul de pe bonul de casa. Masura a fost luata in puncte "strategice", cum sunt unitatile de la parterul magazinelor Obor si Unirea, pentru a
La McDonald's nu se mai poate intra la WC decat tastand codul de pe bonul de casa. Masura a fost luata in puncte "strategice", cum sunt unitatile de la parterul magazinelor Obor si Unirea, pentru a stavili avalansa de trecatori care foloseau toaletele localurilor pe post de WC-uri publice, in lipsa "originalului". Acestia se vor indrepta probabil catre KFC-ul vecin, determinand in final si acolo luarea unor masuri similare!























































