Marian Oprisan da de pomana pentru Ion Iliescu
0Marian Oprisan, unul din baronii PSD, caruia partidul i-a validat la Consiliul National autosuspendarea din functiile politice pentru gravele prejudicii de imagine aduse in ultimele luni, pare sa fi
Marian Oprisan, unul din baronii PSD, caruia partidul i-a validat la Consiliul National autosuspendarea din functiile politice pentru gravele prejudicii de imagine aduse in ultimele luni, pare sa fi gasit o noua solutie de a intra in gratiile sefilor. La inaugurarea "Zilei Recoltei" de la Focsani, fostul presedinte al filialei Vrancea a partidului de guvernamant s-a intrecut pe sine dand de pomana 10.000 de lei unei batrane, careia i-a spus "sa se roage pentru domnul presedinte Iliescu", informeaza RomNET. Presedintele Consiliului Judetean Vrancea a schimbat la o taraba o bancnota de 100.000 de lei, dupa care i-a intins pensionarei pomana pentru presedintele tarii.























































