Alina Chivulescu şi-a dus fiul la Paris

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Pentru că zilele lor libere au coincis perfect, Alina Chivulescu şi fiul ei au petrecut Paştele la Paris. Frumoasa actriţă i-a promis fiului încă din vara trecută că se vor întoarce la

Pentru că zilele lor libere au coincis perfect, Alina Chivulescu şi fiul ei au petrecut Paştele la Paris. Frumoasa actriţă i-a promis fiului încă din vara trecută că se vor întoarce la parcul de distracţii Disneyland, pentru a vizita locurile pe care nu le-au văzut în vacanţa din 2006, fie din lipsă de timp, fie din cauză că Mika, băiatul Alinei, nu avea înălţimea necesară pentru a intra chiar peste tot. Cea de-a 15-a aniversare a celebrului parc de distracţii i s-a părut Alinei ocazia perfectă pentru a-şi onora promisiunea. În plus, ce cadou de Iepuraş poate fi mai frumos decât o vizită la Disneyland? "Am fost ca doi îndrăgostiţi în Paris!", povesteşte Alina Chivulescu.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite