Artă românească la Paris
0Pictoriţa Ana Bănică deschide, joi, la Institutul Cultural Român din Paris, o expoziţie despre tema cuplului uman, văzut ca dualitate complementară şi oglindire reciprocă, dialog între yin
Pictoriţa Ana Bănică deschide, joi, la Institutul Cultural Român din Paris, o expoziţie despre tema cuplului uman, văzut ca dualitate complementară şi oglindire reciprocă, dialog între yin şi yang. Picturile şi desenele pot fi văzute până pe 12 februarie.























































