Artă românească la Paris

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Pictoriţa Ana Bănică deschide, joi, la Institutul Cultural Român din Paris, o expoziţie despre tema cuplului uman, văzut ca dualitate complementară şi oglindire reciprocă, dialog între yin

Pictoriţa Ana Bănică deschide, joi, la Institutul Cultural Român din Paris, o expoziţie despre tema cuplului uman, văzut ca dualitate complementară şi oglindire reciprocă, dialog între yin şi yang. Picturile şi desenele pot fi văzute până pe 12 februarie.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite