Victoria Beckham nu mai vrea ca sotul ei sa piarda noptile in cluburi
0Fosta Posh Spice, Victoria, i-a interzis sotului ei, jucatorul echipei Real Madrid, David Beckham, sa mai piarda noptile in cluburi, a anuntat publicatia "The People". Potrivit sursei citate, Victoria
Fosta Posh Spice, Victoria, i-a interzis sotului ei, jucatorul echipei Real Madrid, David Beckham, sa mai piarda noptile in cluburi, a anuntat publicatia "The People". Potrivit sursei citate, Victoria Beckham, care a nascut, in urma cu o saptamana, pentru a treia oara, a luat aceasta decizie dupa ce a aflat ca sotul sau a fost vazut intr-un club de noapte acum cateva saptamani. "Victoria i-a spus lui David ca vrea ca el sa nu mai frecventeze cluburile. Il vrea pe David alaturi, nu doar pentru cei trei baieti, ci si pentru ea insasi. Are nevoie de sustinere", a declarat o persoana din anturajul cuplului. In schimb, publicatia "Sunday Mirror" scrie ca Victoria Beckham este dispusa sa revina in Marea Britanie si sa locuiasca la "Beckingham Palace", resedinta din Hertfordshire, fara internationalul englez. "David, in varsta de 29 de ani, o sustine in privinta acestei decizii, dar lui ii place foarte mult sa joace la Real Madrid, astfel ca isi va imparti timpul intre Spania si Anglia", se mentioneaza in "Sunday Mirror". Un apropiat al celor doi a afirmat ca Victoria Beckham isi va marca revenirea in Marea Britanie prin petrecerea pe care o va organiza la "Beckingham Palace" pe 17 aprilie, cand va implini 31 de ani. "Victoria a incercat sa se adapteze la viata din Spania de dragul lui David, dar nu a reusit. David este intelegator. El isi adora sotia si vrea ca ea sa fie fericita. Spre deosebire de David, Victoria nu prea are prieteni in Spania si se simte acolo neimplinita", a precizat sursa citata. "Sunday Mirror" noteaza ca trei garzi de corp au fost prezente la spital duminica trecuta, cand Victoria Beckham l-a nascut pe Cruz. "Una statea la intrarea in maternitate, alta pe un scaun la intrarea in rezerva Victoriei, iar a treia l-a supravegheat pe Cruz, cand acesta a fost dus in camera nou-nascutilor. Victoria a stat in camera cu numarul 10, aceeasi in care a fost internata si printesa Elena a Spaniei, atunci cand a nascut cei doi copii", scrie publicatia britanica.























































