Roşianu, nemulţumit de tragerea la sorţi în Cupă

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Vicepreşedintele clubului Poli Timişoara, Emil Roşianu, a afirmat că nu se aştepta ca cele două echipe ale grupării bănăţene să se întâlnească în 16-imile de finală ale Cupei

Vicepreşedintele clubului Poli Timişoara, Emil Roşianu, a afirmat că nu se aştepta ca cele două echipe ale grupării bănăţene să se întâlnească în 16-imile de finală ale Cupei României. "Este ceva inedit şi incredibil în acelaşi timp. Nu am calculat procentual, dar cred că erau şanse de un milion la sută să se întâmple aşa ceva. Chiar voiam să mergem cât mai departe cu ambele echipe, pentru că avem jucători buni şi valoroşi şi voiam să-i testăm. Nici nu ştiu cu cine să spun că ţin, dar până la urmă va câştiga clubul Poli Timişoara", a spus Roşianu. (B.P.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite