Paşcovici a semnat cu "Bătrâna Doamnă"
0Fostul dinamovist Cosmin Paşcovici (foto) a ajuns la un acord cu UTA, semnând un contract pe trei ani cu formaţia arădeană. "M-am înţeles cu conducerea clubului UTA şi am semnat deja
Fostul dinamovist Cosmin Paşcovici (foto) a ajuns la un acord cu UTA, semnând un contract pe trei ani cu formaţia arădeană. "M-am înţeles cu conducerea clubului UTA şi am semnat deja contractul. Vreau să mă apuc la modul cel mai serios de fotbal şi să revin în prim-plan. Nicolae Bara























































