Paşcovici a semnat cu "Bătrâna Doamnă"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fostul dinamovist Cosmin Paşcovici (foto) a ajuns la un acord cu UTA, semnând un contract pe trei ani cu formaţia arădeană. "M-am înţeles cu conducerea clubului UTA şi am semnat deja

Fostul dinamovist Cosmin Paşcovici (foto) a ajuns la un acord cu UTA, semnând un contract pe trei ani cu formaţia arădeană. "M-am înţeles cu conducerea clubului UTA şi am semnat deja contractul. Vreau să mă apuc la modul cel mai serios de fotbal şi să revin în prim-plan. Nicolae Bara

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite