Olaroiu a plecat cu lacrimi in ochi
0Marti dimineata, Cosmin Olaroiu a fost la stadion pentru a-si strange lucrurile, ocazie cu care, cu ochii in lacrimi, si-a luat la revedere de la jucatori. Cateva sute de fani prezenti in fata arenei
Marti dimineata, Cosmin Olaroiu a fost la stadion pentru a-si strange lucrurile, ocazie cu care, cu ochii in lacrimi, si-a luat la revedere de la jucatori. Cateva sute de fani prezenti in fata arenei i-au scandat numele in semn de pretuire. "Asta e viata. Si Piturca a plecat de la nationala dupa o victorie si o calificare la Euro 2000. Nu am vorbit inca cu Hagi, dar daca imi va cere parerea, vom discuta. Nu suntem dusmani, ce poate fi intre noi? Avem o relatie buna, iar plecarea mea nu are nici o legatura cu venirea lui", a declarat fostul antrenor al alb-violetilor.























































