Gigi Neţoiu, înjurat de galeria "câinilor"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cu un avantaj net pe tabela de marcaj, dar şi pe teren, fanii roş-albilor şi-au permis să scandeze şi împotriva rivalilor din Ghencea, dar nu l-au uitat nici pe Gigi Neţoiu, fostul acţionar al

Cu un avantaj net pe tabela de marcaj, dar şi pe teren, fanii roş-albilor şi-au permis să scandeze şi împotriva rivalilor din Ghencea, dar nu l-au uitat nici pe Gigi Neţoiu, fostul acţionar al clubului. "Gigi Neţoiu, la m..e Gigi Neţoiu", au strigat susţinătorii liderului. Aceştia nu par a agrea o eventuală revenire în "ştefan cel Mare" a "Comandantului", subiect reapărut pe tapet în ultimele zile. Altfel, Nicolae Badea, preşedintele Consiliului de Administraţie, nu va merge singur la Madrid, pentru a urmări meciul Real - Steaua. Acesta va fi însoţit şi de Cristi Borcea, directorul executiv al clubului. "şi eu merg cu plăcere la acest meci. Nu ştiu câte goluri va primi Steaua, dar sigur va lua", a comentat laconic Borcea. (M.D.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite