FOTBAL: Steaua nu a mai învins de cinci luni în deplasare (Video)

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Partida cu Braşov, care va avea loc duminică, de la 15:30 ar putea însemna întreruperea unei serii de cinci luni fără victorii în deplasare pentru formaţia din Ghencea. Vezi şi un video cu ultima partidă câştigată de stelişti în deplasare.

Ultima victorie a roş-albaştrilor în deplasare a avut loc pe 13 septembrie 2008, la Constanta, în partida în care au debutat Ogăraru şi Semedo. De atunci, Steaua a inregistrat patru remize si a pierdut un meci, la Galati, cu scorul de 2-0.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite