Florentin Petre: "Cei de la Dinamo să mă sune şi batem palma"
0Petre a fost dorit de Piţurcă în Ghencea, dar e aproape de revenirea la Dinamo. Mijlocaşul recunoaşte că a fost ofertat de Cristi Borcea şi spune că aşteaptă un semn de la şeful din Ştefan cel Mare.
"Deocamdată sunt în vacanţă, mă antrenez bineînţeles. Am fost ofertat de Borcea, dar ştiţi cum e. Cred că o să se rezolve la Dinamo, dar încă nu sunt sigur! Aştept să mă sune Cristi. Când mă sună, o rezolvăm!" a declarat Florentin Petre pentru Sport.ro, conform prosport.























































