După Bogdan Mara, UTA a mai dat o lovitură: Bogdan Apostu a semnat pe şase luni

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Bogdan Apostu
Bogdan Apostu

Randamentul scăzut al atacanţilor de careu l-au determinat pe Roland Nagy să-i mai solicite preşedintelui UTA-ei un atacant. De câteva zile, se poartă negocieri pentru mai mulţi jucători, dar, până la urmă, arădenii s-au oprit la Bogdan Apostu, scrie "Sport Arad".

Giovanni Catanzariti i-a solicitat "vârfului" de 30 de ani să se prezinte la antrenamentele echipei începând de miercuri, între timp urmând să se poarte şi negocieri pentru un contract de joc. "Vrem să-l vedem o zi sau două la antrenamente. Dacă e sănătos şi pregătit o să-i oferim un contract. Dorim să-i oferim antrenorului un lot complet, în aşa fel încât să luăm cât mai multe puncte în retur", a precizat şeful italian al "Bătrânei Doamne".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite