Dorinel nu se teme de o alianţă împotriva Oţelului
0
Dorinel Munteanu
Dorinel Munteanu, antrenorul Oţelului Galaţi, liderul Ligii I, a declarat că echipa sa a jucat ţi împotriva arbitrilor şi a câştigat.
Tehnicianul a spus că în iarnă va pleca de la Oţelul doar un singur jucător. "Nu îmi este teamă de o eventuală alianţă împotriva noastră. În perioada de transferuri va pleca maxim un jucător, pentru că ne dorim performanţă. Vreau ca echipa mea să aibă randament fizic şi mai mare. Sunt jucători tineri şi pot să alerge. Fiecare îşi doreşte să câştige titlul, dar nu mi-e frică. Am jucat şi în 10 oameni şi împotriva greşelilor de arbitraj în acest tur, nu mi-e frică. Dacă echipa este pregătită nu are ce să se întâmple", a declarat Dorinel la Sport.ro.























































