Cornel Dinu a fost amendat de poliţişti

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cornel Dinu, administratorul lui Dinamo, a fost amendat după ce a fost surprins, ieri după-amiză, de Poliţia Rutieră, depăşind pe contrasens o coloană de maşini oprită la un semafor, pe

Cornel Dinu, administratorul lui Dinamo, a fost amendat după ce a fost surprins, ieri după-amiză, de Poliţia Rutieră, depăşind pe contrasens o coloană de maşini oprită la un semafor, pe Bulevardul Carol, în Bucureşti. Cornel Dinu, care era la volanul unei maşini Audi A4,

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite