Carlos a fost amendat de club

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Antrenorul Cosmin Olăroiu a declarat că oficialii stelişti ştiau de escapadele portarului portughez Carlos şi că au fost luate măsuri împotriva sa. "Carlos a făcut greşeli, dar a fost şi

Antrenorul Cosmin Olăroiu a declarat că oficialii stelişti ştiau de escapadele portarului portughez Carlos şi că au fost luate măsuri împotriva sa. "Carlos a făcut greşeli, dar a fost şi vânat de multe ori şi nu a putut să reziste acestei presiuni. S-a spus că înainte de meciul cu CFR Cluj a fost nu ştiu unde, dar nu avea cum, era în cantonament. Nu e o descoperire a presei. ştiam şi se luaseră măsuri împotriva lui", a subliniat Olăroiu. Carlos a ieşit definitiv din graţiile suporterilor stelişti, care l-au fluierat pe portughez când crainicul arenei i-a pronunţat numele. Chiar dacă Olăroiu a spus că nu ştie cine va apăra la Madrid, patronul Gigi Becali a declarat că titular sigur va fi Cernea. (C.P.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite