Beckham da in judecata o femeie care sustine ca a avut o relatie cu el
0Jucatorul echipei Real Madrid, David Beckham, o va da in judecata pe Gaynor Morgan, care pretinde ca fotbalistul i-a facut avansuri in timp ce Victoria, sotia lui, era insarcinata, informeaza
Jucatorul echipei Real Madrid, David Beckham, o va da in judecata pe Gaynor Morgan, care pretinde ca fotbalistul i-a facut avansuri in timp ce Victoria, sotia lui, era insarcinata, informeaza cotidianul "The Sun". Femeia in varsta de 29 de ani este fiica fostului fotbalist al echipei Manchester United, Willie Morgan. Morgan a scris in cartea "Adevaratul David Beckham. O biografie intima" ca internationalul englez i-a facut avansuri in clubul de noapte Reform, in 2001, la petrecerea de Craciun organizata de conducerea clubului Manchester United, in perioada cand Victoria Veckham era insarcinata cu al doilea copil al cuplului, Romeo. Gaynor Morgan a mentionat ca inainte de a o mangaia, Beckham i-a luat mana si i-a spus: "Imi place de tine de foarte mult timp". "Mi s-a oprit inima. David a trecut linia de care nu as fi crezut niciodata ca se va apropia. Si-a pus mana dreapta pe coapsa mea. A inceput sa ma mangaie foarte delicat. Nu stiu cat a continuat. Am pierdut notiunea timpului. Insa detaliile legate de ceea ce s-a petrecut intre mine si David Beckham vor ramane mereu secretul nostru", precizeaza Morgan, care are un fiu in varsta de 11 ani.























































