"Trabantul mai circula, dar nu se mai produce"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Pesedistul Cozmin Gusa a tinut, ieri, sa transmita un mesaj catre acele persoane care sustin PRM-ul, desi nu sunt extremiste, in contextul in care a facut cateva comentarii pe marginea unui recent

Pesedistul Cozmin Gusa a tinut, ieri, sa transmita un mesaj catre acele persoane care sustin PRM-ul, desi nu sunt extremiste, in contextul in care a facut cateva comentarii pe marginea unui recent sondaj referitor la extremism. "Sunt unii sustinatori ai PRM care sunt nostalgici, fara sa fie extremisti. Lor as vrea sa le transmit un mesaj: Trabantul mai circula in Europa de Est, dar el nu se mai produce niciunde", a gandit cu voce tare secretarul general al PSD, explicand dupa aceea ca este vorba de un mesaj pentru cei care mai cred ca mesajele PRM ar putea insemna ceva pentru Romania. Aflat intr-o dispozitie prielnica recomandarilor si catalogarilor, Gusa a mai dat o perla de gandire pesedista, numindu-l pe Traian Basescu "Primarul 41", porecla menita sa sugereze "nivelul precar in care conduce Bucurestiul".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite