PD cere demisiile în alb ale propriilor demnitari
0Toţi demnitarii PD cu rang de secretar de stat - circa 30 de persoane - îşi vor depune demisiile în alb la partid, a declarat, ieri, preşedintele PD, Emil Boc. El a spus că această măsură
Toţi demnitarii PD cu rang de secretar de stat - circa 30 de persoane - îşi vor depune demisiile în alb la partid, a declarat, ieri, preşedintele PD, Emil Boc. El a spus că această măsură este luată pentru a preîntâmpina o decizie de restructurare a guvernului, prin demiterea miniştrilor democraţi. "Dorim să eliminăm percepţia că ne agăţăm de guvernare", a explicat Boc.























































