VIDEO Anna Lesko petrece Paştele la Braşov. Vezi aici ce transmite fanilor!
0Focoasa basarabeancă Anna Lesko îşi petrece Paştele în oraşul de la poalele Tâmpei. Chiar dacă se simte extraordinar la munte, iar vremea e de partea ei, cântăreaţa nu a uitat să le transmită fanilor un Paşte fericit.
Frumoasa Anna Lesko s-a aşezat pe o bancă situată în apropierea Bisericii Negre şi a înregistrat un mesaj pentru fani. Pentru a-l răspândi prin toate colţurile l-a şi postat pe adresa ei de facebook, potrivit cancan.ro.
Mesajul Annei Lesko este următorul : „Vă salut dragii mei, de aici de la Braşov şi vreau să vă urez un Paşte fericit cu multă dragoste, căldură şi nu uitaţi să ascultaţi noul meu single «Get it»".
ASCULTĂ MAI JOS NOUL SINGLE AL ANNEI LESKO
Ai aflat ceva interesant, ai pozat sau ai filmat? Scrie-ne pe brasov@adevarul.ro!
Pentru ultimele noutăţi din Braşov, click pe poza de mai jos:
























































