Brăila: Se joacă două spectacole la teatru

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Brăila: Se joacă două spectacole la teatru
Brăila: Se joacă două spectacole la teatru

Astăzi, de la ora 18.00, la Teatrul „Maria Filotti” se joacă spectacolul „Noiembrie” al Teatrului Naţional „I. L. Caragiale” Bucureşti, în regia lui Alice Barb. Este vorba despre

Astăzi, de la ora 18.00, la Teatrul „Maria Filotti” se joacă spectacolul „Noiembrie” al Teatrului Naţional „I. L. Caragiale” Bucureşti, în regia lui Alice Barb. Este vorba despre povestea tulburătoare a unei celebre actriţe aflate în amurgul vieţii.

În continuare, de la ora 20.30 se joacă spectacolul „Cum am învăţat să conduc”, de Paula Vogel, în regia lui M. Chris. Nedeea.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite