Brăila: Se joacă două spectacole la teatru
0
Brăila: Se joacă două spectacole la teatru
Astăzi, de la ora 18.00, la Teatrul „Maria Filotti” se joacă spectacolul „Noiembrie” al Teatrului Naţional „I. L. Caragiale” Bucureşti, în regia lui Alice Barb. Este vorba despre
Astăzi, de la ora 18.00, la Teatrul „Maria Filotti” se joacă spectacolul „Noiembrie” al Teatrului Naţional „I. L. Caragiale” Bucureşti, în regia lui Alice Barb. Este vorba despre povestea tulburătoare a unei celebre actriţe aflate în amurgul vieţii.
În continuare, de la ora 20.30 se joacă spectacolul „Cum am învăţat să conduc”, de Paula Vogel, în regia lui M. Chris. Nedeea.























































