Trei suceveni bagati in spital de un pitbull

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Trei persoane au avut nevoie de ingrijiri medicale, una dintre ele fiind spitalizata, dupa ce au fost muscate duminica seara de un pitbull care pazea un atelier de dezmembrat masini din Suceava. Cel

Trei persoane au avut nevoie de ingrijiri medicale, una dintre ele fiind spitalizata, dupa ce au fost muscate duminica seara de un pitbull care pazea un atelier de dezmembrat masini din Suceava. Cel mai grav ranita a fost o femeie careia cainele i-a provocat o fractura deschisa la mana. Pitbull-ul a mai atacat o adolescenta, pe care a muscat-o in zona toracelui si a coapsei, precum si un tanar care a incercat sa o apere si s-a ales cu un umar sfasiat.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite