Tanar bolnav ramas mai bine de 20 de ore in nameti

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

In localitatea Dragomiresti, din judetul Vaslui, un tanar care are nevoie de o interventie chirurgicala a ramas inzapezit timp de 20 de ore in Salvare. Asistenta medicala Catalina Baicu, singura care

In localitatea Dragomiresti, din judetul Vaslui, un tanar care are nevoie de o interventie chirurgicala a ramas inzapezit timp de 20 de ore in Salvare. Asistenta medicala Catalina Baicu, singura care a fost alaturi de tanar, a declarat telefonic unui post de televiziune ca starea de sanatate a tanarului este din ce in ce mai proasta. Ministerul Apararii a dat dispozitie catre unitatile militare aflate in apropierea localitatii sa intervina pentru salvarea tanarului. La inchiderea editiei, echipajele de deszapezire nu ajunsesera la ambulanta.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite