Sondaj. Djalovici: „Este o ruşine ce am făcut la Mediaş. Le cerem scuze suporterilor!”
0Înfrângerea de la Mediaş, 1-0 pentru Gaz Metan, a produs mulţi nervi în tabăra formaţiei bucureştene. Tehnicianul Marian Rada a spus că nu demisionează pentru că nu are cine ă vină în locul lui, dar şi pentru că nu vrea să creeze haos la echipă.
Prestaţia jalnică a Rapidului în meciul de la Mediaş, scor 1-0, i-a nemulţumit pe conducătorii clubului bucvureştean. „Un atacant este introdus pentru a marca goluri”, a spus Rada, la finalul întâlnirii. „Este o ruşine ce am făcut noi în acest meci. Nu avem nicio scuză. Vreau să le trasnmit fanilor noştri că ne pare rău şi că le promitem că vom juca mai bine pe viitor”, a spus muntenegreanul Radomir Djalovici. Clubul din Giuleşti este aproape de a rata obiectivul, calificarea într-o cupă europeană. „Ar fi un dezastru pentru noi să nu ne calificăm în Europa League”, a spus şi Grigore Sichitiu, directorul general al vişiniilor.























































