Pink vrea să înfieze

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cantăreaţa americană Pink a declarat că se gπndeşte serios să adopte un copil. Pe numele ei real Alecia Moore, artista în vπrstă de 27 de ani a declarat că nu are nimic împotriva

Cantăreaţa americană Pink a declarat că se gπndeşte serios să adopte un copil. Pe numele ei real Alecia Moore, artista în vπrstă de 27 de ani a declarat că nu are nimic împotriva adopţiei.

"Un copil adoptat e la fel de frumos ca şi unul biologic. Eu salvez cπini, aşa că de ce nu aş salva nişte copii?", a spus ea, adăugπnd că în felul acesta i-ar putea oferi micuţului şansa unei vieţi mai bune.

Întrebată dacă viaţa de femeie căsătorită a schimbat-o, Pink a spus că nu a remarcat nimic în acest sens, mai ales că din cauza concertelor e mereu pe drumuri. Ea e căsătorită cu Carey Hart, cunoscut participant la cursele de motocros. (Geanina Furdui)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite