Ministrul culturii a criticat play-backul
0Ministrul culturii, Adrian Iorgulescu, a declarat sâmbătă, la Sibiu, că nu i se pare normală practica de a face play-back la premiile MTV. "Personal nu mi se pare normal ca să se facă
Ministrul culturii, Adrian Iorgulescu, a declarat sâmbătă, la Sibiu, că nu i se pare normală practica de a face play-back la premiile MTV. "Personal nu mi se pare normal ca să se facă play-back la un asemenea eveniment", a declarat ministrul culturii. "Dar se practică şi la premiile MTV internaţionale, aşa cum ştiţi. E o practică nefericită, dar intrată în uz".























































